Page 1 Page 14 Page: search for: Page 16 Page 16
elektroniczna wymiana danych fakturowych i EDIFACT

inndata interchange umożliwi realizację elektronicznych rozliczeń i zamówień z Twojego systemu logistycznego, bez większego wysiłku.

Nie odgrywa przy tym niemal żadnej roli jaki używasz system logistyczny, ponieważ inndata interchange jest kompatybilny z każdym stosowanym systemem oprogramowania.

Wszystkie stosowane systemy oprogramowań mogą wysyłać zamówienia i rachnuki jako plik oraz pobierać je z plików. inndata interchange pracuje tak, że nie tylko rozumie jakikolwiek format Twojego oprogramowania ale też go generuje.

To gwarantuje, że inndata interchange komunikuje nie tylko z Twoim systemem oprogramowania, ale również bez problemu z systemami Twoich kontrahentów.
Łatwo w sieci
Zastosowanie inndata interchange jako rozwiązania przy wymianie danych rozliczeniowych ze wszystkimi partnerami nie przedstawia większych wymagań wobec działu informatycznej

inndata interchange lpracuje na każdym komputerze w Twojej sieci i nie wymaga ustawień bezpieczeństwa czy dopasowań do struktury sieciowej.

Komunikacja odbywa się w zakodowany sposóbpoprzez port 80, stosowany także jako dostęp do internetu.
inndata interchange: pracuje we wszystkich standartach
inndata interchange umożliwia zautomatyzowaną wymianę wszelkich typów rachunków Twoich i Twoich kontrahentów.

inndata interchange pozwala się zintegrować w każdą dogodną strukturę systemu wymiany informacji, bez zakłóceń współpracuje jenocześnie z pozostałymi standartami komunikacyjnymi takimi jak AS2.

inndata interchange pracuje w następujących standartach:

- XML, BMECat
- CSV
- EDIFACT,PRICAT
- DATANORM
- OpenTRANS, AS2
...i w wielu innych
Po zainstalowaniu i nastawieniu inndata interchange program w zasadzie nie wamaga więcej uwagi.

interchange opracowuje niewidocznie w tle wchodzące i wychodzące rachunki i protokołuje procesy.

Procesy obsługi konieczne są tylko wówczas, kiedy zaistnieje chęć zaopatrzenia nowego kontrahenta w cyfrowe dane rachunkowe za pomocą interchange

Ale również ingerencja i w tym przypadku jest nieznaczna. Wystarczy określić typy przesyłanych rachunków oraz port systemu wymiany informacji oraz port kontrahenta – i już można rozpocząć współpracę.
inndata interchange - wielostronna komunikacja w jednym systemie