Page 1 Page 12 Page: search for: Page 14 Page 16
multimedialne wykorzystanie własnych danych
System iContent document umożliwia przetwarzanie istniejących danych na różnych nośnikach w celu opracowania graficznego dowolnego dokumentu drukowanego/cyfrowego w dogodnej postaci, w sposób wyjątkowo racjonalny oraz w celu wymiany danych na dowolne nośniki medialne.

Dzięki swojej możliwości opracowania grafiki z wykorzystaniem treści z bazy danych system jako oddzielny produkt to wydajna i wyjątkowo korzystna możliwość produkcji poligraficznej. Daje się też bez trudu zintegrować z aktualną wersją portalu budowlanego iContent.commerce - lidera na austriackim rynku portali budowlanych.

Istnieje możliwość zarówno produkcji mediów poligraficznych na podstawie baz danych w wysokich nakładach i po niskich kosztach jak też generowanie indywidualnych cenników lub innych druków offsetowych oraz cyfrowych, pdf lub na CD-ROM, o niskim i wysokim nakładzie.

Istotną zaletą jest kombinacja możliwości dowolnego graficznego opracowania, wyjątkowo dogodnej obsługi, wydajnego i personalizowanego poboru, wsparcie różnych rodzai mediów oraz (ewentualnie nawet równoczesne) wykorzystanie różnych źródeł danych oraz oprogramowania we własnej firmie.
dowolne dokumenty
iContent.document to optymalne wsparcie przy zestawieniu Twoich katalogów sortymentowych. Jednocześnie system w krótkim czasie potrafi również zrealizować wszelkie inne projekty.
Integracja mediów drukowanych i internetowych: www.waelderhaus.at
cenniki w wersji drukowanej oraz internetowe
Chesz wręczyć swoim klientom obszerną, wyczerpującą instrukcję produktu i umożliwić im tym samym pobór online ich indywidualnych warunków zamawiania?


Czy wolisz zestawić zwięzłe, krótkie cenniki drukowane, czysto sformatowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb grup produktowych Twoich klientów, zawierające indywidualne warunki zamawiania, na życzenie również do pobrania w formacie PDF.

iContent.document wspiera różne tryby obsługi klienta. Dokumenty określane są w przejrzystym, internetowym interfejsie, dokładnie tak jak tego wymagają Twoi klienci, a zatem wydawane są w stosownie wybranym formacie.
Dowolne źródła danych
iContent.document korzysta z danych Twojej witryny internetowej, Twojego systemu oprogramowania względnie z branżowej bazy danych równie sprawnie jak i z każdego innego źródła danych. Raz dodany wpis można wykorzystać zawsze i dla każdego nośnika medialnego.