Page 1 Page 10 Page: search for: Page 12 Page 16
Obszerna informacja dla klientów
Dzięki integracji z własnym systemem firmowym i pozostałymi źródłami danych, jak n.p. z bazą danych branżowych, użytkownik może wygodnie wywołać również szereg cennych dodatkowych informacji.

- stan magazynu, dostępność
- informacje o produktach, obrazki
- status zamówienia
- cenniki kompatybilne w własnym
oprogramowaniem

System jest tak zbudowany, że korzysta ze wszystkich zawartych w nim źródeł danych, tak, aby umożliwić obszerną ofertę informacyjną przy minimalnym wymogu obsługi.
Kompatybilny z Twoim systemem gospodarki towarowej
iContent.commerce z pewnością jest kompatybilny z Twoim systemem gospodarki towarowej, ponieważ posiada zupełnie swobodne określenie interfejsu.

Dzięki temu możliwe jest korzystanie z obcych źródeł danych, z dowolnego systmeu oprogramowania.

Bez względu na to jaki protokół przesyłu danych wspiera Twój system, czy FTP, ODBC, XML-Webservices czy też inny interfejs – iContent.commerce wspiera i Twoje dane.

Swobodne opracowanie graficzne cenników.
Wedle życzenia cenniki można wyświetlić w dowolnej postaci graficznej.
Przykład sukcesu eCommerce w branży handlu materiałami budowlanymi
Przepływowe procesy
iContent.commerce integruje się kompletnie z Twoim systemem oprogramowania, a na życzenie również z systemami Twoich klientów.

Pobierz swoje opisy produktów przemysłowych bezpośrednio z własnej witryny internetowej do własnego systemu oprogramowania.

Zaprezentuj swoim klientom swoje kalkulacje warunków zamawiania poprzez system online i pokaż im stan magazynu oraz dostępność.

Udostępnij swoim klientom indywidualne cenniki do pobierania, w dowlnym formacie, n.p:

- Excel, CSV
- Datanorm
- PRICAT
- XML, bmeCat
Oczywiście można przegrać zapytania klientów i zamówienia bezpośrednio z systemu online do własnego firmowego systemu oprogramowania.

Dzięki temu zmniejszają się do minimum koszty operacyjne, a jednocześnie przyspiesza się obsługa klienta, staje się bardziej profesjonalna.

Oczywiście osoba odpowiedzialna w Twojej firmie za zamówienia otrzyma elektronicznie informację n.t. napłynięcia zamówienia klienta i będzie mogła wyświetlić w systemie postęp realizacji zamówienia.

Zamówienia bezpośrednio z systemu oprogramowaniazamówień Twoich klientów

iContent.commerce posiada interfejsy na wszystkie strony.