Page 1 Page 8 Page: search for: Page 10 Page 16
Kreatywność bez granic
inndata iContent to elastyczne i dogodne w obsłudze narzędzie do zamieszczania i budowy małych, średnich lub bardzo rozbudowanych stron internetowych bez szczególnych umiejętności programowania. iContent jest przy tym wydajniejszy od wielu konkurencyjnych bardziej skomplikowanych systemów i prosty w obsłudze z Twojej przeglądarki, bez dodatkowego oprogramowania..

iContent opiera się na aktualnych dostępnych technologiach internetowych serwerów aplikacyjnych oraz jest w naturalny sposób również narzędziem przy redagowaniu bardzo rozbudowanych stron internetowych.

Kreatywności i objętości Twojej strony internetowej nie ma granic.
wszelkie możliwe funkcje
Po krótkim czasie użytkownik poruszać się będzie w przejrzystym interfejsie obsługi systemu zarządzania treścią tak swobodnie i pewnie jak w swym ulubionym programie do redagowania tekstów

iContent zawiera wszelkie możliwe funkcje do przejrzystego administrowania optyki, treści, struktury i uprawnień do Twojej strony internetowej w wydajnym interfejsie przeglądarki.
Obsługa treści firmowych austriackiej grupy Hagebau
Bez programowania
iContent w pełni realizuje Twoje zadania. A jednak iContent nie wymaga opanowania. Ponieważ system udostępnia swój obszerny zakres możliwości w przejrzystym interfejsie.

Przekonaj się jak prędko rośnie Twoja strona internetowa, że jakakolwiek zmiana nie wymaga zaangażowania programisty stron internetowych.

Rozszerzenia treści wbudowuje się równie łatwo jak przy pomocy programu do redagownaia tekstów. Zmiana struktury po raz pierwszy zupełnie bez programowania poprzez menu.

Kliknięciem myszki można założyć nieogrniczoną ilość tematycznych szablonów w różnych kolorach i formach i to bez choćby jednej linijki kodu programowania.
Redagowanie formularzy e-mail lub kompletnych webshopów tak prosto jak list seryjny.

Administracja struktur menu, uprawnień i całych hierarchicznych spisów treści w prezjrzystych drzewkach bezpośrednio w Twojej przeglądarce internetowej.

Oczywiście służymy pomocą na naszej infolinii. Aczkolwiek nie będzie potrzeby!
eCommerce i multimedia
Po raz pierwszy za pomocą modułu e-com¬merce iContent możliwe są zakupy online, system kompatybilny z każdym systemem logistycznym i jednocześnie w pełni dopasowujący się do Twoich zadań optycznych.

System iContent płynnie pobiera bazy danych produktowych z branżowej bazy danych.